Klein Metaverse Etkinliği Yachtingverse’de Gerçekleşti

Geçtiğimiz günlerde Yachtingverse ve Babylons ekibi ile uzun süredir üzerinde çalıştığımız ‘Klein Metaverse Etkinliği’ projemizi gerçekleştirdik. Türkiye’de eğlence sektörünün en güçlü markalarından bir tanesi olan KLEIN Entertainment olarak sektörümüzde ilk metaverse etkinliğini gerçekleştirmekten dolayı da oldukça mutluyuz.

Etkinlik biletlerinin NFT olarak gönderildiği ve KLEIN Entertainment’ın Yachtingverse.io ile birlikte hayata geçirdiği, Babylons NFT Platformu’nun sanat eserleri ve etkinlik organizasyonunda destek sağladığı “KLEIN Metaverse Etkinliği”, Yachtingverse platformu üzerinde yapıldı.

Yakın zamanda popülerlik kazanmaya başlayan ve gün geçtikçe birçok farklı alana dahil olmaya başlayan Metaverse kavramı, fiziksel dünyanın deneyimlerini sanal dünyaya aktararak yeni bir evrenin kapılarını aralamaya devam ediyor. Bu kapsamda Web 3.0 çalışmalarına önem veren ve bu alana yönelik yatırımlarını güçlendiren KLEIN Entertainment’ın Yachtingverse.io ve Babylons ile birlikte gerçekleştirdiği metaverse etkinliği, sektöründe bir ilk olması açısından da önem taşıyor.

Orkun Bozdemir, Hemi Behmoaras ve Mertkan AKD’nin performansları ile sahne aldığı metaverse etkinliğinde, İsmail Acar, Aşan Akın, Levent Morgök, Zeynep Akgün ve Ömer Faruk Alagöz gibi ellinin üzerinde sanatçının NFT ürünleri de metaverse etkinliğinde sergilendi. Katılımcıların kendilerine özgü karakter seçebildikleri etkinlikte müzikseverler hem müziğin hem de etkinliğin keyfini çıkarmanın yanında etkinlik içerisinde karşılıklı etkileşim içerisine de girebildi.

ETKİNLİK BİLETLERİ NFT OLARAK GÖNDERİLDİ

KLEIN metaverse etkinliğine girebilmek için giriş biletleri Babylons platformu üzerinden katılımcılara NFT olarak gönderildi. Metamask cüzdanlarına gönderilen kilitli NFT’lerin içerisinde yer alan link sayesinde katılımcılar etkinliğe giriş yapabilecekleri bilgilere erişim sağladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir