‘Hayat Senin Kuralları Sen Koy’ Ön Satışa Çıktı

İlk kitabım İletişim Şah Mat’ın ardından en çok taleplerden bir tanesi kişisel gelişim üzerine bir kitap yazmamdı. Yeni kitaptan iki, üç ay sonra gelen tüm talepleri düşündüğümde ‘HAYAT SENİN, KURALLARI SEN KOY‘u kaleme almaya karar verdim. Aslına bakılırsa her zaman bu şekilde bir içerik aklımdaydı fakat kağıdın karşısına geçince durum hayallerdeki gibi kolay olmuyor 🙂

Tüm detaylarını birebir uygulamada da gördüğüm, yaşamın gerçeklerinden uzaklaşmadan pratiğe dönebilecek öneriler şeklinde oluşturduğum yeni kitap 23 bölümden oluşuyor.

HAYAT SENİN, KURALLARI SEN KOY bugün itibariyle D&R online mağaza ve kitapyurdu.com‘da ön satışa çıkan kitap, 7 Temmuz itibariyle D&R ve tüm kitapevlerinde olacak.

KİTAP HAKKINDA

Unutmayın, kurallarını sizin koyamadığımız bir hayat size ait olmanın çok ötesindedir!

Yaşamımızın birçok noktasında bize ait olmayan fakat bize aitmiş gibi hissettiğimiz, doğruluğu kalabalık sesler tarafından onanmış çeşitli kural setleriyle bir arada yaşıyoruz. Söz konusu bu kural setleri farkında olalım veya olmayalım hayatımızı, ilişkilerimizi, beklentilerimizi, algılama kapasitemizi, gelecek perspektifimizi ve yaşam tarzımızı hiç de azımsanmayacak bir biçimde yönlendiriyor.


Hayat Senin Kuralları Sen Koy kendinize ait olan hayatı “mış”lardan kurtarabilmek adına çıkacağınız yolculuk boyunca sizlere yol arkadaşlığı etme amacıyla oluşturuldu. Yol arkadaşınız; sonuçlarını hızlı bir şekilde görebileceğiniz, pratik ve uygulayabilmesi kolay birçok önerisi ve yaklaşımıyla yolculuğunuz süresince sizin için farklı bir perspektif ve itici güç olacak.

Size özgü, size ait, size dair ve tamamen sizin gerçeklerinize göre inşa edilmiş bir yaşam için hazırsanız yola çıkalım!
Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir