İletişim

Hakkımda

1988 Uşak doğumluyum. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünü bitirdikten sonra Bahçeşehir Üniversitesi’nde Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi üzerine yüksek lisansımı tamamladım.

2008 yılından bu yana  pazarlama, reklam, dijital pazarlama, seyahat ve gelişim üzerine blog yazıyorum. Pazarlama üzerine blog yazılarımdan oluşan kitabım için çalışmalarımda devam etmekte.

Türkiye’nin en büyük akü üreticilerinden biri olan İnci GS Yuasa pazarlama biriminde 5,5 yıl boyunca farklı pozisyon ve kademelerde görev aldım. İnci GS Yuasa markalarının ‘Global Marka Stratejilerinin’ oluşturulması ve yürütülmesinde de ek görevlerde bulundum. Aynı dönem İnci Holding ve bazı grup şirketlerinin dijital pazarlama çalışmaların temellendirilmesinde ve yürütülmesinde de çeşitli görevlerde bulundum ve ekip liderlikleri yaptım.

Bu süreçte Türkiye Aile İşletmeleri Derneği (TAİDER), Pınar Balık, Bereket Enerji Grubu, İnci Vakfı ve Seymen Koleji gibi dernek ve şirketlere dijital pazarlama ve markalaşma danışmanlıkları verdim.

2018 yılında katıldığım Nissan’da Türkiye, Kuzey Afrika  ve CIS ülkelerinin Pazarlama İletişimi faaliyetlerinin yürütülmesinde görev alıyorum. İş hayatına paralel olarak İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak da görev almaktayım.

Görev aldığım şirketlerde yönettiğim çalışmalar 8 Uluslararası ve 2 Ulusal ödüle layık görüldü.

Pazarlama üzerine katma değerli fikirlerin paylaşıldığı,” Markaların Konuştuğu” en etkin platformlardan biri olan BrandTalks’da  üç yıl boyunca pazarlama üzerine yazılar yazdım ve geliştirici ekibi arasında yer aldım. 2015 Ocak ayından itibaren ise Türkiye Bilardo Federasyonu Basın Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktayım.

Pazarlama, Markalaşma, İş Hayatında Bireysel Farkındalık,  Sunum Sanatı, Kişisel Markalaşma gibi farklı dallarda profesyoneller eğitimler ve danışmanlıklar da vermekteyim. Bugüne kadar 2.900’ü geçkin kişi bu eğitimlerime katılmış durumda.

Profesyonel Tek Yıldız CMAS Su Altı Dalışçıcısı, Bilardo sporcusu ve AKUT üyesiyim. Müzik dinlemek, adrenalin sporları yapmak, seyahat etmek ve tecrübe edip yeni şeyler keşfetmeyi seviyorum.

Profesyonel iş geçmişime daha detaylı olarak Linkedin profilimden ulaşabilirsiniz

ULUSAL VE ULUSLARARASI ÖDÜLLER

  • Yenilikçi ve Yaratıcı Projeler Altın Ödül (Nissan Türkiye, Kuzey Afrika, CIS)
  • ODD Gladyatör Ödülleri Yılın PR/Etkinlik Uygulaması
  • Social Media Awards Veri Analitiği Ödülleri Otomotiv Yan Sanayi Gümüş Ödülü
  • The Steive Awards – ‘Talep Yaratmada Yılın Programı’  ve ‘Teşvikli Yönetim Çözümleri’ Altın Ödül
  • IMA (Interactive Media Awards) Üretim Kategorisi “Sınıfının En İyisi” Ödülü
  • W³ Awards Üretim Kategorisi “En İyi Web Sitesi” ve  Tüm Kategorilerde “En İyi Ana Sayfa”
  • Davey Awards Üretim Kategorisi “En İyi Web Sitesi” Gümüş  Ödülü
  • Mobile Web Awards Üretim Kategorisi “Seçkin Mobil Uygulama” Ödülü
  • Horizon Interactive Awards En İyi Web Sitesi Bronz Ödülü ve En İyi Kurumsal Blog Bronz ödülü
  • İnci Holding Cevdet İnci Teşvik Ödülleri – Hizmet Kategorisi 1.’lik Ödülü

Sevgiler,

Hüseyin