İletişim Şah Mat Raflarda Yerini Aldı

Geçtiğimiz günlerde hayatımın en özel ve anlamlı günlerinden birini yaşadım. 2008 yılında pazarlama ve iletişim üzerine blog yazmaya başladığımda en büyük hayallerimden bir tanesi, alanıma yönelik nitelikli bir eseri iyi bir yayınevinden yayınlamak ve bu raflarda yer alabilmekti. 20’li yaşlarda kurduğum o hayalim geçtiğimiz günlerde gerçek oldu. İçeriğine güvendiğim, her bölümünü özenle yazdığım ve tecrübelerimle harmanladığım ilk kitabım ‘İletişim Şah Mat’ raflardaki yerini aldı.

Pazarlama ve iletişim disiplinine yönelik önemli düzeyde yatırım yapmaya çalıştığım on üç yılın sonunda böyle bir ürünü ortaya çıkarabilmeyi hep arzuluyordum. O günden bugüne değişen ve gelişen düzende hep katkı sağlayabilme güdüsüyle bu alana yönelik sürekli üretmeye devam ettim. Yolun bir noktasında da artık böyle bir ürünü ortaya koymanın gerekliliğine inandım.

Olimpos Yayınlarından çıkan ve bugün tüm D&R ve kitabevlerinde evlerinden ulaşabileceğiniz İletişim Şah Mat, dolu dolu içeriğiyle sizi bekliyor. Güzel bir yolculuk olması dileğimle.

Keyifli okumalar 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir