Kitaplar

KENDİNE ÜÇ ADIM

Belki de insanlık tarihindeki en etkili nesil değişiminin eşiğindeyiz. Bugün, insanoğlu kendi ürettikleri karşısında yetersiz kalıyor, beklentiler ile gerçekler arasında ilginç çelişkiler deneyimliyor. Bilinen paradigmaların işlevsiz kalmaya başladığı yeni düzende, insanın kendisine atacağı birkaç adım, farkında olmadan yapılacak koşulardan daha büyük sonuçlar vaat ediyor. Kusursuz olanı beklemeden merakları keşfetmeye, anlamı biçimlendirmeye ve akışta hizalanmaya adımlamanın tam zamanı. ‘Kendine Üç Adım’ bu noktada yolculuğunuzda sizlere eşlik edecek ve yol arkadaşlığı yapacak keyifli bir kitap.

İLETİŞİM ŞAH MAT

Toplamda 36 bölümden oluşan, iletişim ve pazarlama üzerine kaleme aldığım İletişim Şah Mat, keyifli ve hap bilgileri sunması kadar güncel örnekleriyle de hayatın içerisinde yer almanızı sağlıyor. İletişim Şah-Mat yolculuğunuzda size eşlik edecek ve dönüşüme ışık tutacak.

 

HAYAT SENİN, KURALLARI SEN KOY

Toplumsal ve kültürel kalıplardan sıyrılarak, kişinin kendi gerçeklerine göre özgün bir hayat inşa edebilmesi amacıyla kaleme aldığım ‘Hayat Senin, Kuralları Sen Koy’ raflardaki yerini aldı.

 

DİJİTALE KALPTEN BAĞLI MARKA

Birçok pazarlama ve iletişim profesyonelinin bir araya gelerek oluşturduğu Dijitale Kalpten Bağlı Marka kitabında içerik pazarlamasını bölümünü kaleme aldım. Keyifli okumalar dilerim.