“Kendine Üç Adım” Tüm Kitabevlerinde!

Uzun zamandır üzerinde çalıştığım yeni kitabım ‘Kendine Üç Adım’ sonunda raflardaki yerini aldı. İçeriğinde üç bölümün yer aldığı ve bireyin kendisine doğru yapacağı yolculuğun detaylarına odaklandığım yeni kitabımda gerçek hikayelerden örneklerde yer alıyor.

İnsanlık tarihindeki en etkili nesil değişimlerinin olduğu bugünlerde, insanın kendisine yolculuk yapmaktan giderek uzaklaştığı bir dönem içerisindeyiz. Günümüzde boş anlara sahip olmak dahi “eksik mi kalıyorum” korkusuna dönüşebiliyor. Büyük bir bilinmezlikle yaklaşan gelecek ise insana özgü olana dair büyük bir hediye sunuyor. Bilinen paradigmaların işlevsiz kalmaya başladığı yeni düzende, insanın kendisine atacağı birkaç adım, farkında olmadan yapılacak koşulardan daha büyük sonuçlar vaat ediyor. Kusursuz olanı beklemeden merakları keşfetmeye, anlamı biçimlendirmeye ve akışta hizalanmaya adımlamanın tam zamanı.

Olimpos Yayınları aracılığı için üçüncü kitabım ‘Kendine Üç Adım’ tüm kitabevleri ve online mağazalarda sizleri bekliyor.

Keyifli okumalar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir